Servis podlah

Nabízíme servis sportovních povrchů z PVC nebo jiných nepropustných materiálů. To zahrnuje strojové mytí hřišť, opravy lajnování a opravy poškozených spojů hřiště. Cena mytí povrchu je za 1 metr čtvereční 17 Kč bez DPH. V ceně není zahrnuta doprava. Doba údržby je 30 až 40 minut na 100 metrů čtverečních (1 badmintonový kurt).

Proč provádět servis sportovního povrchu?

Na povrchu při používání zůstává pot, prach a jiné nečistoty nanesené hráči. Ty vytvoří vrstvu, která snižuje přilnavost boty k povrchu a může způsobit podklouznutí nebo i zranění hráče. Proto nabízíme možnost využití chemického a mechanického ošetření povrchu, aby byla obnovena přilnavá vlastnost a zároveň se prodloužila životnost povrchu. Servis doporučujeme provádět 1-2x za rok podle frekvence používání sportoviště.

Jak to probíhá?

Jakmile nás kontaktujete, tak posoudíme rozsah práce a obratem Vám zašleme cenovou nabídku. Následně se domluvíme na termín, který bude pro Váš provoz nejvíce optimální. Servis spočívá v nanesení speciálního roztoku, který zbavuje povrch nečistot, mastnoty a zvyšuje tak přilnavost obuvi a tím se odstraní riziko podklouznutí a poranění. Plocha opět získá punc novoty a čistoty. K mytí používáme mycí stroj s použitím padu a nuceným odvodem nečistot. Povrch je ihned po zaschnutí možno používat.