O nás

Vítáme Vás na stránkách společnosti EURO-COURT s.r.o. Naší filozofií je dodávat produkty té nejvyšší kvality, které budou sloužit mnoho let. Na kvalitě používaných materiálů nám velmi záleží. Nakupujeme pouze od renomovaných a osvědčených evropských dodavatelů.

S našimi zákazníky zůstáváme ve spojení a poskytujeme podporu a servis po celou dobu životnosti dodaného zboží. Naším cílem není pouze jednorázový prodej, ale budování dlouhodobého, oboustranně spokojeného vztahu.

Vyrábíme mobilní badmintonová hřiště, která jsou certifikovaná světovou badmintonovou federací pod obchodní značkou EURO‑COURT®. Soustředíme se i na další možné využití mobilních povrchů pro další sporty jako je volejbal, florbal, házená nebo touchtennis.

Spolu s mobilními povrchy realizujeme stacionární indoorové podlahy, jak pro specializovaná sportoviště, komerční multifunkční haly nebo školní sportoviště.

Pro sportovní PVC povrchy nabízíme kompletní servis podlah údržby pro dlouhotrvající životnost.

Další naší činností jsou tribunová sedadla.
Každý sport má své fanoušky a diváky, pro které je důležité vytvořit příjemné sezení, aby si mohli plnohodnotně užívat dění na sportovišti. Pro tribuny venkovní tak i vnitřní dodáváme sedadla pevná i sklopná v pestré škále barev.